Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

Nowy produkt

Huśtawka drewniana rozkładana 3 w 1

Huśtawka dla dzieci do domu i ogrodu - polski producent, najlepsza jakość wykonania. Wszystkie elementy dokładnie i solidnie wykonane. Huśtawka 3 w 1 to idealny prezent na roczek jako huśtawka do pokoju, produkt modyfikujemy wraz z rozwojem dziecka. Huśtawka dla dzieci w wieku szkolnym może być używana w ogrodzie jako huśtawka ogrodowa typu deska.

polski producent dostawa 24

116,85 zł

Więcej informacji

Huśtawka drewniana rozkładana 3 w 1 - elementy

Elementy huśtawki wykonane z drewna bukowego lakierowane ekologicznym lakierem. Drewno bukowe charakteryzuję się dużą twardością, a co za tym idzie jego powierzchnia jest gładka i miła w dotyku, dlatego tak często ten materiał jest wykorzystywany do produkcji zabawek i mebli dla dzieci.

W zestawie z huśtawką znajdują się linki z karabińczykami do szybkiego mocowania do haków. Jedyna taka huśtawka którą można dostosowywać do wieku dziecka. Hit huśtawka trzy w jednym. Dla maluszka w pełni zabezpieczona z oparciem, podłokietnikami, listwą oraz pasem bezpieczeństwa. Dla dziecka w wieku przedszkolnym huśtawka domowa z oparciem, a w wieku szkolnym huśtawka typu deska.


Cechy produktu

Wysokość40 cm
Szerokość43 cm
Głębokość40 cm
Długość liny150 cm

Opinie

Napisz swoją opinię!

sierpień 27, 2018
Oceń 
Super huśtawka

Super jakość i wykonanie, zdecydowanie polecam!

    Polecamy również

    4 innych produktów w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: