Leżaki - jak wybrać odpowiedni leżak do ogrodu, na balkon czy taras.

Leżaki - jak wybrać odpowiedni leżak do ogrodu, na balkon czy taras.

Leżak drewniany, czy metalowy, na balkon czy do ogrodu? Wybór odpowiedniego leżaka jest zależne od miejsca w którym będziemy go użytkować. Jak już zdecydowaliśmy jaka powinna być funkcjonalność leżaka, możemy przystąpić do wyboru odpowiedniego dla naszych potrzeb.

Leżak do ogrodu

Leżak ogrodowy powinien być odporny na warunki atmosferyczne czyli przed wszystkim na deszcz i słońce. Jaki więc będzie odpowiedni? Polecam wybrać leżak metalowy z siatką textilene, która jest wytrzymała i niepodatna na promieniowanie UV, nie wchłania wilgoci, nie poddaje się działaniu kremów i olejków do opalania.

Leżak na balkon i taras

Leżak na balkon powinien być wygodny i posiadać funkcję do siedzenia i leżenia. Powinien być również składany, tak aby można go było wygodnie schować. Na balkon polecam wiec leżaki drewniane, które wykonane są z drewna bukowego nie impregnowanego, produkt 100% ekologiczny. Leżaki drewniane posiadają trójstopniową regulację kąta oparcia, więc można wygodnie się poopalać na balkonie (tarasie) lub posiedzieć czytając ulubioną książkę.

Leżak na plażę

Tu liczyć się będzie najbardziej wielkość leżaka po złożeniu, tak aby był wygodny w transporcie. Nie bez znaczenia jest też ciężar, więc tu zdecydowanie wygrywają leżaki z tworzywa sztucznego. Nad morzem domy wypoczynkowe, czy też hotele często oferują dla swoich gości leżaki na plaży. Czasami są to duże białe plastikowe leżaki, takie jak nad basenem, a czasami drewniane tradycyjne dodatkowo z logo ośrodka wypoczynkowego.

Tags: leżak

Zostaw komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Przepisz kod z obrazka

Szukaj

Najczęściej kupowane

Tagi