Style i trendy w meblarstwie. Aranżacja mieszkania.

Co tak naprawdę oznacza styl w meblarstwie? Styl to zespół określonych cech, które wyróżniają meble od pozostałych. Przyjrzyjmy się zatem uważnie jakie wspólne cechy mają meble w różnych stylach.
Więcej

Modne i funkcjonalne krzesła i fotele

Fotel to mebel wypoczynkowy, który służyć powinien przede wszystkim odpoczynkowi, dlatego powinien być dobrze zaprojektowany i wykonany z myślą o funkcjonalności. Aktualne trendy dotyczące krzeseł to krzesła drewniane, krzesła metalowe oraz krzesła na drewnianych nogach.
Więcej

Styl prowansalski. Jakie meble i dodatki w stylu beztroskiej Prowansji?

Jak rozpoznać styl prowansalski? Kolorami mebli prowansalskich jest biel i beż. Kształt mebli jest również istotny, zazwyczaj są to meble na giętych nogach, fronty z rzeźbionymi ozdobami, drzwiczki i szuflady z stylowymi okuciami. Przykładem takich mebli jest kolekcja Marsylia.
Więcej

Szukasz mebla wypoczynkowego

Gdy szukamy mebla wypoczynkowego, to powinniśmy się zastanowić, czy dla nas najważniejsza jest funkcja wypoczynku, czy chcielibyśmy mieć również funkcję spania.
Więcej

Nowy wygląd sklepu internetowego SYLWIA MEBLE

Nasz sklep internetowy ma nowy wygląd oraz kilka nowych funkcjonalności. Mamy nadzieję, że zmiany które wykonaliśmy ułatwią przeglądanie oferty sklepu oraz dokonywania zakupów.
Więcej
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Tagi