Huśtawki

W ofercie huśtawki dla dzieci, do domu i do ogrodu. Zorganizuj miejsce zabawy dla dzieci z huśtawką typu deska lub dla najmłodszych z huśtawką kubełkową. Wszystkie huśtawki produkowane są z najwyższą starannością, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort zabawy waszych pociech. Szczególnie polecamy huśtawkę drewnianą 3w1, która będzie sł...

W ofercie huśtawki dla dzieci, do domu i do ogrodu. Zorganizuj miejsce zabawy dla dzieci z huśtawką typu deska lub dla najmłodszych z huśtawką kubełkową. Wszystkie huśtawki produkowane są z najwyższą starannością, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort zabawy waszych pociech. Szczególnie polecamy huśtawkę drewnianą 3w1, która będzie służyć do zabawy przez długi czas, ponieważ można ją modyfikować wraz z rozwojem dziecka.

Więcej

Podkategorie

  • Huśtawki kubełkowe

    Huśtawki kubełkowe są przeznaczone dla małych dzieci. Konstrukcja tych huśtawek zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem. Należy jednak pamiętać, że przy zabawie musi być osoba dorosła sprawująca opiekę nad dzieckiem.

  • Huśtawki typu deska

    Huśtawki typu deska to zabawa dla dzieci w wieku szkolnym. Prostota tych huśtawek i brak zabezpieczeń sprawia, że nie są one przeznaczone dla małych dzieci.

Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów

Szukaj

Sklep

Najczęściej kupowane

Tagi