Leżaki

W ofercie leżaki drewniane z podłokietnikami i bez, leżaki metalowe, oraz leżaki podwieszane. Szczególnie polecamy leżaki drewniane to tradycyjny model leżaków plażowych, których prosta, lekka konstrukcja gwarantuje wygodne transportowanie i przenoszenie na plażę czy nad rzekę. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Oferowane leżaki drewniane ...

W ofercie leżaki drewniane z podłokietnikami i bez, leżaki metalowe, oraz leżaki podwieszane. Szczególnie polecamy leżaki drewniane to tradycyjny model leżaków plażowych, których prosta, lekka konstrukcja gwarantuje wygodne transportowanie i przenoszenie na plażę czy nad rzekę. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Oferowane leżaki drewniane polskiego producenta.

Więcej

Podkategorie

 • Leżaki drewniane

  Leżaki drewniane to tradycja i wygoda w jednym. Drewno w dotyku jest ciepłe i przyjemne, co jest atutem drewnianych mebli. Leżak plażowy składany z regulacją oparcia pozwala ustawić wygodną pozycję do opalania i relaksowania. Leżaki są dostępne w wersji z podłokietnikami lub bez podłokietników. Idealne na plażę, odpoczynek nad rzeką lub w ogrodzie. Drewniane leżaki są  składane, można zabrać je wszędzie tam gdzie planujemy poodpoczywać.

 • Leżaki metalowe

  Leżaki metalowe w ciekawych formach, funkcjonalne i odporne na słońce i deszcz.

 • Leżaki podwieszane

  Leżaki podwieszane to funkcjonalność podobna do huśtawki, hamaka czy fotela bujanego.
  Pozwól sobie na chwilę relaksu, kup leżak który posiada wszystkie cechy ogrodowego mebla wypoczynkowego.

Pokazuje 1 - 12 z 12 przedmiotów

Szukaj

Najczęściej kupowane

Tagi